Novinky

webové stránky

Veškeré aktuality a jiné informace jsou dostupné na stránkách: www.pozorovatelna.net

Horiz, 11.12.2011

Otevírací doba 2011

V letošním roce bude otevřeno pouze ve společné víkendy Kralické pevnostní oblasti. Výčet těchto víkendů najdete na stránkách www.kpo1938.cz. Ovšem jeden víkend věnujeme našim návštěvníkům navíc, a to poslední víkend v srpnu, ve dnech 27.-28. Těšíme se na vás.

Horiz, 27.5.2011

Nové webové stránky jsou v přípravě!

Máme zaregistrovanou vlastní doménu. Už brzy se na vás budeme těšit na stránkách: www.pozorovatelna.net. Budete přehledněji informováni o novinkách, rozšíříme fotogalerii a hned na úvodní straně uvidíte přehled otevírací doby.

Horiz, 12.4.2011

PF 2011

Všem příznivcům objektů přejeme do nového roku 2011 hodně štěstí a zdraví. Budeme se na vás těšit na nových webových stránkách a v nové otevírací době.

Horiz, 31.12.2010

Pozorovatelna v červenci

Vzhledem ke stupňujícímu se vandalismu, se kterým na objektu bojujeme, musím s lítostí oznámit, že pozorovatelna bude otevřena jen přes víkendy KPO. Práce po úklidu řádění vandalů nám bohužel neumožňuje otevřít pozorovatelnu pro veřejnost každý víkend. V současné době chybí u objektu venkovní posezení a zvažujeme zda má či nemá smysl jej opravovat. Mrzí mě, že si někteří lidé nedokáží vážit práce jiných a umí jen ničit. Budeme-li i nadále muset bojovat s vandalismem, obávám se situace, kdy budeme mít otevřeno jen při bojových ukázkách na Cihelně.

Horiz, 6.7.2010

Uzavření pozorovatelny!!!

Vážení návštěvníci, kvůli technickému problému bude pozorovatelna o víkendech 15.-16.5. a 22.-23.5. zavřena. Omlouváme se všem, kteří nás v těchto termínech chtěli navštívit. Děkujeme za pochopení.

Horiz, 14.5.2010

Vandalové opět udeřili

Asi nikdy nepochopím co někoho vede k tomu, aby zničil něco, co mu nepatří. Místo toho, abychom příští víkend vítali první návštěvníky, budeme opravovat dřevěnou lavku, přes kterou se do objektu vchází. Někomu totiž přišlo velmi zábavné pouštět na lavku ze stropnice několikakilogramové kameny a lavku tak poničit. Při prvním společném víkendu kralické pevnostní oblasti tedy budeme nejenom spravovat lavku, ale také vytahovat těžké kameny z ochranného příkopu. Je sice pravda, že příkop každé jaro uklízíme, ale že budeme zbytečně vyvíjet námahu kvůli pár minutám srandy nějakých puberťáků, to mě opravdu nenapadlo. Doufám, že sezona na ostatních objektech začne lépe. Zbývá už jen něco přes týden. Takže 24.4. vlajky vzhůru!!!

Horiz, 15.4.2010

Co v roce 2010?

Co všechno se odehraje na pozorovatelně v roce 10? Na své mí­sto konečně usedne podlážka do zvonu, změny se dočkají i některé expozice a těsně před začátkem nové sezony proběhne v Šumperku pro veřejnost přednáška na téma objekty. O všech aktivitách budete průběžně informováni prostřednictvím těchto webových stránek. A nezapomeňte: již 24. dubna se na vás těší­me!!

Horiz, 15.2.2010

PF 2010

Všem našim příznivcům přejeme krásné prožití Vánoc a vánočních svátků a mnoho štěstí a zdraví do Nového roku.

Horiz, 21.12.2009

Máme zazimováno

Poslední říjnový víkend jsme se rozloučili s letošní sezonou. Sníh, který nám od prvního sněžení zůstal v diamantovém příkopu, roztaje až na jaře. Do té doby se budeme snažit přinášet vám prostřednictvím těchto stránek nové informace o aktuálním dění. Stále hledáme do svých řad nové průvodce, máte-li zájem, neváhejte se nám ozvat na kterýkoli z uvedených kontaktů.

Horiz, 5.11.2009
Starší příspěvky »