Členové klubu

Hlavní průvodce

David ?Vojcl? Vojáček – Průvodce, který dokázal zopakovat 3 průvody za sebou i po 4 hodinách spánku. V klubu působí od sezony 2007. Ten samý rok začal studovat Vysokou školu báňskou v Ostravě, městské stavitelství. Tu ovšem přerušil a rozhodl se vstoupit mezi ozbrojené složky ČR pod záštitou ministerstva vnitra.

Vláďa

Vladislav Moštěk – V klubu působí od svých 18-ti let, od roku 1999. Zažil odnášení odpadků, které zakrývaly vchod do objektu od dna diamantového příkopu až po stropnici, první chvíle uvnitř srubu, první opravy, založení klubu i úpadek v letech 2004-2006. Stále ale pevnost miluje a nehodlá se jí vzdát.

Ondra

Ondřej Krpelán – Nejmladší z průvodců, který v klubu působí od sezony 2007. Je neuvěřitelně aktivní, k vyčištění diamantového příkopu nepotřebuje ani žebřík nebo lano. Jeho průvody bývají označovány za nejlepší a vyčerpávající. Takových jako je Ondra je málo a my jsme rádi, že jsme si ho „ukořistili“ pro sebe.

Horiz

Jana Horáková – členkou od sezony 2007. Občas provází, avšak největší podíl její práce je v aktualizaci webových stránek, správě našeho e-mailu a papírování. Má na starost také finanční stránku veškeré naší práce. Je typickým cholerikem, takže práce s ní je občas o nervy, ale o všechno se dokáže postarat.

Ondra 2

Ondřej Damajka – člen od sezony 2009. Na objektu vykonává především manuální práci, která mu díky jeho síle jde pěkně od ruky. K práci se prostě postaví čelem a udělá ji. Občas má tvrdou hlavu, jindy se jeví jako absolutní flegmatik. Dokáže však ostatní povzbudit, když nemají náladu, a ukázat nám, že práce není jen dřina. Je dalším členem, který spadá pod ministerstvo vnitra, s Vojclem jsou ovšem oba v úplně jiném týmu.

Jura

Jiří Vaněrek – poslední z původní party, která objekt od roku 1992 spravovala. Takový náš „táta“. Jako nejstarší člen klubu se už příliš nenamáhá prací, protože ví, že tu jsou mladší. Dohlíží a kontroluje co nového se událo a když se mu něco nelíbí, neváhá nám to říct. Snaží se pro nás dělat věci, na které sami zapomínáme. Je dalším kdo spadá pod ministerstvo vnitra.

Do našich řad stále hledáme nové průvodce. Máte-li zájem, napište na e-mail uvedený v kontaktech, nebo volejte na uvedená čísla.